Электроскутер Citycoco 1500W, 60V12Ah, Red (r804/1500Rd)
Відчуйте свободу пересування з нашим новим електроскутером!
Шукаєте зручний, екологічний і стильний спосіб пересування містом? Наш електроскутер — це ідеальне рішення для Вас! Він поєднує в собі передові технології, енергоефективність і комфорт, роблячи кожну поїздку приємною й ощадливою.
Чому варто вибрати наш електроскутер:
- Екологічність: повністю електричний привод забезпечує нульові викиди, зберігаючи чистоту повітря та ваше здоров'я.
- Економія: Забудьте про дорогий бензин і часте обслуговування — заряджайте свій скутер вдома від звичайної розетки.
- Комфорт: Легкий і маневрений, він ідеально підходить для міського середовища, даючи змогу легко об'їжджати корки.
- Безпека: Обладнана сучасними гальмівними системами та яскравим освітленням, наш скутер гарантує безпеку на дорозі навіть темної пори.
- Стильний дизайн: Сучасний і елегантний вигляд скутера підкреслить ваш індивідуальний стиль.
Відкрити інструкцію в PDF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rooder |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Вага ВГХ | 80 |
| Висота по керму | 1150 мм |
| Гальмо | дискові, гідравлічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Подвійне сидіння | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Довжина: | 1650 мм |
| Ємність акумулятора | 12Аг |
| Задні амортизатори | Немає |
| Задний стоп и габарит | Немає |
| Дзеркала | Немає |
| Кошик для перевезення багажу | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна швидкість | 45км/г |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Матеріал колісних дисків | сталь |
| Наявність задньої швидкості | Немає |
| Напруга акумулятора | 60В |
| Одинарне сидіння | Да |
| Пакування | коробка |
| Передні амортизатори | Немає |
| Передня фара | Немає |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 30 км |
| Розмір переднього колеса | 8" |
| Розмір коліс | 8" |
| Сигнал | Немає |
| Сигналізація | Да |
| Струм зарядки | 2 А |
| Технічні характеристики шин | 225/55-8" |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
| Вказівники поворотів | Немає |
| Час заряджання | 6-8 годин |
| Ширина по керму | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 279,60 ₴







