Універсальний інструмент від бренда HENSTRONG, який уже впродовж 34 років спеціалізується на виробництві мультитулів із металу.
Будівельний ніж HENSTRONG чудово справляється з порізом килимліну, гіпсокартону, монтажної піни, скотчу, плівки, паперу та ін. Стане ідеальним помічником на будах, складах, магазинах, а також у побуті. Має в наборі 5 запасних змінних лез
Зручна форма ножа та легка вага завдяки алюмінієвій ручці.
Матеріал: сталь ChromeVanadium
Вага: 218 г
Розмір у складеному вигляді: 115 мм
Розмір у розкладеному вигляді: 195 мм
Не є холодною зброєю або предметом забороненим до продажу на території України.
Більше мультитулів у вкладці "Ніжі та мультитули"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Henstrong |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 218 г |
| Вага ВГХ | 0,195 |
| Тип ножа | будівельний |
| Висота ВГХ | 0,03 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина ВГХ | 0,12 |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Кількість предметів | 6 предметів |
| Комплектація | ніж, 5 лез |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь, гумові вставки |
| Розмір у розкладеному вигляді | 195 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 115 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип ножа | складний |
| Торгова марка | HENSTRONG |
| Паковання | Коробка |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина ВГХ | 0,055 |
- Ціна: 321,80 ₴




