Электроскутер Citycoco Trio 2000W, 60V12Ah, Black

Відчуйте свободу пересування з нашим новим електроскутером!
Шукаєте зручний, екологічний і стильний спосіб пересування містом? Наш електроскутер — це ідеальне рішення для Вас! Він поєднує в собі передові технології, енергоефективність і комфорт, роблячи кожну поїздку приємною й ощадливою.
Чому варто вибрати наш електроскутер:
- Екологічність: повністю електричний привод забезпечує нульові викиди, зберігаючи чистоту повітря та ваше здоров'я.
- Економія: Забудьте про дорогий бензин і часте обслуговування — заряджайте свій скутер будинку від звичайної розетки.
- Комфорт: Легкий і маневрений, він ідеально підходить для міського середовища, даючи змогу легко об'їжджати корки.
- Безпека: Обладнана сучасними гальмівними системами та яскравим освітленням, наш скутер гарантує безпеку на дорозі навіть темної пори.
- Стильний дизайн: Сучасний і елегантний вигляд скутера підкреслить ваш індивідуальний стиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Рік випуску | 2024 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Вага | 92 кг |
| Виробник | Rooder |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кут підйому | 30 град. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага ВГХ | 102 |
| Технічні характеристики шин | 225/40-10" |
| Одинарне сидіння | Немає |
| Висота по керму | 1200 мм |
| Сигнал | Да |
| Дисплей | Да |
| Наявність задньої швидкості | Да |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Довжина: | 1900 мм |
| Розмір переднього колеса | 10" |
| Дзеркала | Да |
| Сигналізація | Да |
| Ємність акумулятора | 12Аг |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Ширина по керму | 750 мм |
| Вказівники поворотів | Да |
| Час заряджання | 6-8 годин |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Передня фара | Да |
| Кошик для перевезення багажу | Да |
| Подвійне сидіння | Да |
| Задні амортизатори | Да |
| Передні амортизатори | Да |
| Задний стоп и габарит | Да |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір коліс | 10" |
| Паковання | Коробка |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Пробіг на одному заряді | до 25км |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Ток зарядки | 2 А |
| Напруга акумулятора | 60В |
| Гальма | дискові, гідравлічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 776,80 ₴








