
Електровелосипед CB-01a, 1000W, 48V20Ah, колесо 20х5", 200 кг, до 50 км, 50 км/год
60 059,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: CB-01a/1000W
+380 (50) 506-28-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електровелосипед CB-01a, 1000W, 48V20Ah, колесо 20х5", 200 кг, до 50 км, 50 км/год (CB-01a/1000W)
Електровелосипед CB-01a, потужність 1000W, 48V20Ah, колесо 20х5", максимальне навантаження 200 кг, максимальна відстань до 50 км, максимальна швидкість 50 км/год
- Потужність електродвигуна 1000 Вт.
- Максимальна швидкість 50 км/год
- Дистанція пробігу 50 км
- Максимальне навантаження 200 кг
- Розмір колеса 20х5"
- Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rooder |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Вага ВГХ | 48 |
| Висота ВГХ | 0,73 |
| Гальмо | дискові, механічні |
| Гарантія | 1 рік |
| Подвійне сидіння | Немає |
| Дисплей | Да |
| Довжина ВГХ | 0,28 |
| Ємність акумулятора | 20Аг |
| Задні амортизатори | Немає |
| Задний стоп и габарит | Немає |
| Дзеркала | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна швидкість | 50 км/г |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Наявність задньої швидкості | Немає |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Одинарне сидіння | Да |
| Пакування | коробка |
| Передні амортизатори | Да |
| Передня фара | Да |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 50 км |
| Розмір переднього колеса | 20х5" |
| Розмір коліс | 20х5" |
| Сигнал | Да |
| Сигналізація | Немає |
| Струм зарядки | 2 А |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
| Вказівники поворотів | Немає |
| Час заряджання | 8-10 годин |
| Ширина ВГХ | 1,58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 059,90 ₴

