Электросамокат r803z, 500W, 36V10.4Ah, колесо 10", 150кг, 25-30км, 30км/ч (r803z/500 A3)
Особливості електросамоката:
• Мотор потужністю 500 Вт: Вбудований в заднє колесо, цей потужний мотор дозволяє електросамокату розвивати швидкість до 30 км/год. Забудьте про затори – з цим спритним транспортом ви дістанетесь до місця призначення набагато швидше.
• Акумулятор ємністю 10.4AH: Забезпечує запас ходу до 35 км на одному заряді. Ця характеристика залежить від швидкості пересування, ваги райдера, температури повітря та рельєфу місцевості. Якщо заряд батареї закінчиться, ви зможете продовжити рух як на звичайному самокаті.
• Великі 10-дюймові пневматичні колеса: Ці колеса забезпечують рівну і плавну їзду завдяки своїй м'якості, що допомагає уникнути тряски і вібрації. Це особливо помітно на вибоїстій і нерівній дорозі.
• Дискове гальмо закритого типу: Забезпечує швидку зупинку електросамоката, роблячи гальмівний шлях максимально коротким. Безпека перш за все!
• Додаткові функції: Електросамокат оснащений LED екраном, переднім та заднім світлом.
Цей електросамокат – ідеальне рішення для міських умов, яке забезпечить вам комфортну та безпечну поїздку кожен раз.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rooder |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Вага ВГХ | 23 |
| Час заряджання | 4-5 годин |
| Висота ВГХ | 0,58 |
| Висота по керму | 1200 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Подвійне сидіння | Немає |
| Дисплей | Да |
| Довжина: | 1150 мм |
| Довжина ВГХ | 0,225 |
| Ємність акумулятора | 10,4Аг |
| Задні амортизатори | Немає |
| Задний стоп и габарит | Да |
| Дзеркала | Немає |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Кошик для перевезення багажу | Немає |
| Максимальна швидкість | 30 км/г |
| Максимальний кут підйому | 18 град |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Потужність двигуна | 500 Вт |
| Наявність задньої швидкості | Немає |
| Напруга акумулятора | 36В |
| Одинарне сидіння | Немає |
| Передні амортизатори | Немає |
| Передня фара | Да |
| Пробіг на одному заряді | до 35 км |
| Розмір коліс | 10" |
| Розмір переднього колеса | 10" |
| Сигнал | Да |
| Сигналізація | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Технічні характеристики шин | 60/70-6.5 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
| Ток зарядки | 2 А |
| Гальма | дискові, механічні |
| Вказівники поворотів | Немає |
| Паковання | Коробка |
| Ширина ВГХ | 1,195 |
| Ширина по керму | 460 мм |
- Ціна: 26 250 ₴





